Naturalnie Zdrowe Dziecko

Naturalnie zdrowe dziecko

Każdy rodzic chce, by jego dziecko było zdrowe i szczęśliwe. Ta książka pokazuje sprawdzone i niezwykle skuteczne metody, które pomogą walczyć z różnymi dolegliwościami naszych pociech, także tymi najprostszymi jak: katar, kaszel, kolki, niestrawność, zaparcia, biegunki, alergie, infekcje pasożytnicze, czy problemy z pamięcią i koncentracją.

Pokazuje jak łączyć zasady naturoterapii, medycyny chińskiej i dietetyki holistycznej, by w prosty sposób przygotować się na powitanie nowego członka rodziny, a potem pomóc mu prawidłowo się rozwijać. Wyjaśnia jak budować mocne podstawy zdrowia dziecka wykorzystując tajniki prawidłowego odżywiania, zioła, masaż i wiele innych naturalnych metod terapeutycznych.

Książka Naturalnie Zdrowe Dziecko. Proste sposoby na dolegliwości dziecięce, jest efektem całego mojego życia. Kiedyś chorowitego dziecka, dziś spełnionej mamy Izabelli, jak się okazało podczas pisania tej książki przyszłej mamy kolejnej pięknej istoty, terapeutki tysiąca innych dzieci, autorki i uczestniczki dziesiątków wykładów oraz warsztatów. Jestem dyplomowanym naturopatą, dietetykiem holistycznym, ekspertem medycyny chińskiej, szkoleniowcem.

To nie jest trudne, bo żeby zdrowie było stabilne wystarczy uważność i garść wiedzy.

Pomysł, by spisać moje doświadczenia i wiedzę zdobytą między innymi w czasie pracy z pacjentami, zrodził się kilka lat temu, po przeprowadzeniu kolejnej edycji warsztatów dla rodziców i terapeutów „Zdrowe dziecko”. Spotkały się one z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem uczestniczek i oczywiście dawały cudowny efekt terapeutyczny u dzieci.

Pomyślałam: „W sumie dlaczego nie… Dlaczego nie podzielić się wiedzą także w postaci książkowej…”. To, na co patrzysz teraz, zmieniało formę niezliczoną ilość razy – starałam się zawrzeć tu takie informacje i w taki sposób, by trafiły one do jak najszerszego grona.

Co o książce myślą ci, którzy ją czytali?

 

Must-have w wyprawce dla świeżo-upieczonej Mamy! Książka o budowaniu podstaw zdrowia dziecka, która zaprocentuje na wiele lat. Nie tylko bardzo wartościowa, ale równieżpięknie wydana. Po jej przeczytaniu – koniecznie przekaż ją w ręce swojej babci. Niektóre z metod… może pamiętać z własnego dzieciństwa!
Polecam wszystkim rodzicom, którym zależy na wychowywaniu dzieci w sposób bliski naturze i sprzyjający zdrowiu.

Karolina Gruszecka

“Naturalnie zdrowe dziecko” w mądry i piękny sposób podpowiada rodzicom jak dbać o dzieci tak, aby mogły rozwijać pełnie swoich możliwości. Uwzględnia jak pomocna jest profilaktyka i jak mądrze stosować naturalne metody, kiedy pojawiają się dolegliwości. Mądrość naturopatii i medycyny chińskiej podana w bardzo przystępny sposób. Jak i gdzie stawiać bańki, jakie punkty masować, jak stosować masaż Tuina oraz proste receptury ziołowe oraz zalecenia dietetyczne. To właściwie Niezbędnik w domowej apteczce. 
Serdecznie polecam

Iza Miętka

Jest to książka stworzona dla osób, które:

^

NATURALNIE

chcą wspierać zdrowie
i odporność dzieci

^

MAJĄ DZIECI

które często się przeziębiają, chorują

^

KTÓRYCH DZIECI

mają dolegliwości trawienne

^

DZIECI CIERPIĄ

z powodu alergii

^

RODZICÓW DZIECI

które mają problemy z pamięcią i koncentracją

^

TERAPEUTOM

pracującym z dziećmi

Rozdziałów

Stron

Oddaję w Twoje ręce domową apteczkę wielu naturalnych rozwiązań regulujących zdrowie dziecka, dając ulgę w wielu dolegliwościach dziecięcych.

Wiem jakim stresem jest choroba dziecka i sama będąc mamą bardzo chciałabym mieć taki poradnik pod ręką.

Moje własne problemy zdrowotne stały się początkiem drogi wsparcia zdrowia moich pacjentów do zdrowia. Od blisko 10 lat prowadzę gabinet, Natural Healing, gdzie kompleksowo zajmuje się wsparciem zdrowia całych rodzin. Pracując z pacjentami posługuję się naukowymi metodami z zakresu medycyny naturalnej, ziołolecznictwa oraz dietetyki wg medycyny chińskiej.

Bardzo ważnym aspektem mojej pracy jest edukacja, poszerzanie świadomości moich pacjentów co przekłada się nie tylko na ich życie, ale również na życie rodzin  i osób dla nich bliskich. Stąd też w coraz szerszym zakresie wykładam na warsztatach i szkoleniach z tematyką prozdrowotną oraz żywieniową tj. Tuina pediatryczna, Zdrowe dziecko, Jak żyć z Hashimoto itp.

Prowadzę również szkolenia na naturoterapeutów, dzieląc się swoim doświadczeniem klinicznym. Nieustanie szkolę się w kraju i za granicą poszerzając swoje kwalifikacje. Występuje regularnie w mediach jako ekspert udzielając porad i dzieląc się doświadczeniami m. in.

Pytanie na śniadanie, Polsat Rodzina, RMF 24, onet.pl, Ekspres bydgoski. Pisuje regularnie artykuły do magazynów oraz portali internetowych tj. „O czym lekarze Ci nie powiedzą”, „Żyj naturalnie” „Zdrowie bez leków”, „Natur Port”,  www.staraniowy.pl, parenting.pl, hellozdrowie, radioklinika.pl,  abcZdrowie.pl, Zdrowie w Praktyce, Poznaj Trendy. 

 Moja praca jest jednocześnie moją misją i pasją życiową.

Prywatnie matka i żona, przyjaciółka oraz pasjonatka rozwoju osobistego.

Jeśli chcesz, możesz zamówić książkę z autografem lub z dedykacją. Przy składaniu zamówienia w polu uwagi wpisz treść dedykacji lub informację, że zamawiasz książkę z autografem.

Entdecken Sie die besten Steroide auf https://steroids-safe.com/.