Premiera mojej książki “Naturalnie Zdrowe Dziecko” zbliża się coraz większymi krokami. Ogromnie mnie cieszy, że tak wielu czytelników już jej wyczekuje.

Dostaje wiele pytań o to co zainspirowało mnie do jej napisania. Pierwsza myśl o jej powstaniu zrodziła się w mojej głowie wiele lat temu gdy prowadziłam cykle warsztatowe Zdrowe Dziecko. Niesamowite było dla mnie obserwować jak zmieniają świadomość i zdrowie całych rodzin. I aby moc odpowiedzieć na pytania, które często odpowiadam w gabinecie, aby można było do nich wrócić w dowolnym momencie.
Doskonale wiem, że nie wszystko jesteśmy gotowi wdrożyć od razu, a do pewnych rad można wrócić jak do poręcznej apteczki.
Pisanie książki Naturalnie Zdrowe Dziecko było niezwykle radosnym procesem twórczym i nie mogę się doczekać aż trafi to rąk moich czytelników.

Sama jako bardzo chorowite dziecko, mama i terapeutka tak wielu dzieci chce pokazać jak można całościowo zadbać o zdrowie małego organizmu. Jak wzięcie odpowiedzialności za zdrowie naszych dzieci będzie skutkowało, że wyrosną na zdrowych dorosłych. Moi rodzice nie znali takich narzędzi dlatego takie wiele wspomnień z mojego dzieciństwa jest związanych z leżeniem w łóżku, przychodniami i lekami, ale również z tego powodu moje wejście w dorosłość nie było w pełni sił witalnych co zmobilizowało mnie do szukania innych rozwiązań.

Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny i być może gdyby nie moje doświadczenia nie byłabym w miejscu które jestem. Jestem wdzięczna za te doświadczenia jak i wspaniałe możliwości jakie stworzył mi świat.

Napisanie książki “Naturalnie Zdrowe Dziecko” było moim wielkim marzeniem i wiele lat ten proces twórczy dojrzewał w mojej głowie aż teraz jest w stanie się urzeczywistnić.

Premiera już wkrótce …

Joanna Brejecka-Pamungkas