Premiera mojej książki “Naturalnie Zdrowe Dziecko” zbliża się coraz większymi krokami. Ogromnie cieszy mnie, że tak wielu czytelników już jej wyczekuje.

Skąd pomysł na książkę?

Dostaje wiele pytań o to, co zainspirowało mnie do jej napisania. Pierwsza myśl o jej powstaniu zrodziła się w mojej głowie wiele lat temu, gdy prowadziłam cykle warsztatowe Zdrowe Dziecko. Niesamowite było dla mnie obserwować jak treść przekazana w trakcie warsztatów zmienia świadomość i zdrowie całych rodzin. Chciałam, aby te treści trafiły do szerszej grupy odbiorców. Książka powstała też po to, aby móc odpowiedzieć na pytania, które często pacjenci zadają mi w gabinecie, aby można było do nich wrócić w dowolnym momencie.
Doskonale wiem, że nie wszystko jesteśmy gotowi wdrożyć od razu a do pewnych rad można wrócić jak do poręcznej apteczki.
Pisanie książki “Naturalnie Zdrowe Dziecko” było niezwykle radosnym procesem twórczym i nie mogę się doczekać aż trafi to rąk moich czytelników.

Własne doświadczenia 

Sama jako bardzo chorowite dziecko, mama i terapeutka tak wielu dzieci chce pokazać jak można całościowo zadbać o zdrowie małego organizmu. Jak wzięcie odpowiedzialności za zdrowie naszych dzieci będzie skutkowało, że wyrosną na zdrowych dorosłych. Moi rodzice nie znali takich narzędzi, dlatego tak wiele wspomnień z mojego dzieciństwa jest związanych z leżeniem w łóżku, przychodniami i lekami. Również z tego powodu moje wejście w dorosłość nie było w pełni sił witalnych, co zmobilizowało mnie do szukania innych rozwiązań.

Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny i być może, gdyby nie moje doświadczenia nie byłabym w miejscu, w którym jestem. Jestem wdzięczna za te doświadczenia jak i wspaniałe możliwości jakie stworzył mi świat.

Napisanie książki “Naturalnie Zdrowe Dziecko” było moim wielkim marzeniem i wiele lat ten proces twórczy dojrzewał w mojej głowie aż teraz jest w stanie się urzeczywistnić.

Premiera już wkrótce…

Joanna Brejecka-Pamungkas

Entdecken Sie die besten Steroide auf https://steroids-safe.com/.